TISCHER GmbH kabiny na pick-up

Kempingowa pasja

Czy wiesz, że początkiem naszej historii sukcesu była kabina kempingowa do samochodu VW z płaską podłogą?

Peter Tischer i jego ojciec Josef chcieli zbudować mobilny dom do podróży. Pomysł był tak udany, że przerodził się w całą firmę TISCHER GmbH.

Dziś firma Tischer, z siedzibą w Kreuzwertheim, projektuje i produkuje kabiny do prawie wszystkich pick-upów dostępnych na rynku europejskim. Zatrudniając prawie 50 pracowników, produkujemy ponad 230 kabin rocznie. Dzięki wysokiej jakości materiałom, precyzyjnemu wykonaniu i dbałości o szczegóły, kabina po kabinie jest produkowana w najwyższej jakości.

Do tego dochodzi kompleksowa oferta usług: Firma Tischer sprzedaje wszystkie popularne modele pick-upów, oferuje serwis naprawczy i części zamienne oraz realizuje nawet nietypowe życzenia klientów. A ponieważ utrzymujemy bliski kontakt z naszymi klientami nawet po sprzedaży, często wdrażamy pomysły i sugestie. Ponieważ nic nie jest dla nas ważniejsze niż Twoje niezakłócone przeżycie urlopu z naszymi kabinami TISCHER.

Pozwól nam opowiedzieć Ci o 50 latach firmy TISCHER w zdjeciach i opowieściach. Nasza kronika filmowa ożywia przeszłość i pozwala spojrzeć w przyszłość. Wśród nas: same klasyki jako gwiazdy, których nie można przegapić.

PolandEnglishSlovakiaEstonia
Facebook
YouTube
Instagram