Sprzęt i inżynieria Tischer

Dopracowane wnętrze....

Twoje dobre samopoczucie jest dla nas najważniejsze. Dlatego we wnętrzu naszych kabin położyliśmy nacisk nie tylko na komfort w połączeniu z funkcjonalnością, ale także na przestronność. Na przykład wybór schematu kolorów tkaniny zależy wyłącznie od Ciebie. Ponieważ Twoja osobowość powinna znaleźć odzwierciedlenie we wnętrzu Twojej kabiny.

Wszystko co potrzebujesz do komfortowego podróżowania

Wyposażenie i umeblowanie
Przestronnie i wygodnie

Mieszkanie, spanie, gotowanie, odpoczynek – wszystko w naszych kabinach. Idealnie zabudowane, wygodne  siedzenia i dużo miejsca do przechowywania zapewniają relaksującą podróż. Obszerne łóżka i opcjonalne wersje podłużne zapewniają spokojny sen.Kuchnia i Łazienka

Nawet na najmniejszej powierzchni instalujemy w pełni funkcjonalny aneks kuchenny z dużą lodówką, trzy palnikową kuchenką gazową i wystarczającą ilością miejsca na przybory kuchenne. Dzięki specjalnej składanej umywalce łazienka oferuje wystarczająco dużo miejsca na toaletę, prysznic i szafkę ścienną.

Funkcjonalne meble

Tradycja i innowacja idą w parze: produkujemy meble dopasowane do indywidualnych potrzeb, podkreślając jednocześnie funkcjonalność i dobre samopoczucie we wnętrzu. Jednocześnie staramy się zapewnić otwarte przestrzenie, atrakcyjne powierzchnie i wygodne siedzenia. Specjalne życzenia nie stanowią dla nas żadnego problemu – wykonujemy prawie wszystko: Dodatkowa powierzchnia magazynowa, indywidualne wyposażenie wnętrz czy jeszcze większa wygoda – realizujemy nawet najbardziej nietypowe pomysły, aby dokładnie sprostać Państwa wymaganiom.Tapicerka

Dzięki nowoczesnym tkaninom, modnym  kolorom i mnóstwu dodatków możemy zaprojektować indywidualne wnętrze naszej kabiny, zapewniamy, że poczujesz się jak w domu. Nasze tkaniny obiciowe i zasłonowe są dostępne w pięciu różnych wersjach. Aby uzyskać jeszcze więcej indywidualności, oferujemy nasze zasłony w klasycznym stylu, szycia z taśmą marszczącą jako konwencjonalne zasłony i draperie lub w nowoczesnej formie jako rolety płaskie i rolety rzymskie.

Ty dokonujesz wyboru, my spełniamy Twoje życzenia.

Facebook
YouTube
Instagram