TISCHER = więcej niż wypoczynek

Najbardziej elastyczny sposób na mobilne wakacje

Kompaktowe wymiary naszych pick-upów i demontowalnych kabin ułatwiają podróżowanie z przyczepą i zapewniają niewyobrażalną elastyczność na wakacjach. Niezależnie od tego, czy chodzi o jazdę na przełajach, wspinaczkę po torach crossowych na motocyklu, czy jazdę własną łodzią na najbliższym śródlądowym szlaku wodnym.

Przyczepy do przewozu koni, łodzie lub przyczepy motocyklowe można holować za pomocą różnych pojazdów podstawowych w połączeniu z różnymi typami kabin i haków holowniczych. Konieczne mogą być modyfikacje dyszla (koła stabilizującego). Przedłużenie wspornika przyczepy (system Harbeck) jest możliwe przy ograniczonym obciążeniu holowania do maks. 1700 kg.

Najbardziej elastyczny sposób na mobilne wakacje

WYGODNIE, ELASTYCZNIE, WSZECHSTRONNIE


E-Bike, rower górski

Prawdziwi fani kolarstwa uważają wakacje bez swoich ukochanych rowerów za niekompletne. Oczywiście to rozumiemy – i oferujemy praktyczne rozwiązanie. Dzięki bagażnikowi rowerowemu znajdującemu się bezpośrednio z tyłu możesz swój rower zabrać wszędzie ze sobą. Tak więc podczas podróży możesz przesiąść się na dwa koła, przemierzać okolicę i cieszyć się swoim hobby do woli. Wygodne podróżowanie, a jednocześnie elastyczność bez względu na to, jakie hobby chciałbyś zabrać ze sobą w podróż, znajdziemy indywidualnie dopasowane rozwiązanie dla Ciebie i Twojego pick-upa!


TWOJE HOBBY PODĄŻA Z TOBĄ

Relaks jest bardzo potrzebny, wielu ludzi potrzebuje trochę atrakcji i zabawy, aby spędzić naprawdę udane wakacje, które powinny mieć charakter przeżycia czegoś niezapomnianego. Forma, jaką przybiera, zależy oczywiście od indywidualnego gustu. Dzięki naszym specjalnym rozwiązaniom na wakacje na kempingu niczego nie potrzebujesz. Niezależnie od tego, czy jesteś rowerzystą, żeglarzem-amatorem czy zapalonym motocyklistą – po prostu bierzesz ze sobą swoje hobby!


WAKACJE O JAKICH MARZYSZ

Czy twój pick-up może przewozić kabinę, a jednocześnie zapewniać, że twoje konie też będą mogły podróżować z Tobą? Żaden problem ! Dzięki różnym typom kabiny i haka holowniczego, do pojazdu można również przymocować przyczepy do przewozu koni. Możliwe jest nawet przedłużenie bloku zaczepu przy ograniczonym obciążeniu przyczepy do maks. 1700 kilogramów. To sprawia, że zmiana przestrzeni dla Twojego czworonożnego przyjaciela jest dziecinnie prosta.

Facebook
YouTube
Instagram