Sprzęt i inżynieria Tischer

Montaż i demontaż kabiny

Montaż i demontaż kabiny jest łatwy dzięki zastosowaniu wsporników. Dzięki profesjonalnemu szkoleniu prowadzonemu przez nasz specjalistyczny personel podczas przekazania pojazdu oraz przy odrobinie praktyki montaż i demontaż można wykonać w 20 minut.

Wszystko co potrzebujesz do poszukiwania przygód

Montaż i demontaż jest PROSTY
DEMONTAŻ

Aby zdemontować kabinę, wystarczy zwolnić mocowania między kabiną a hakiem i opuścić cztery podpory na ziemię. Podpory wysuwane są za pomocą korby, wkrętarki elektrycznej lub elektrycznie do momentu odłączenia kabiny od pojazdu. Po odjechaniu pojazdem należy lekko opuść kabinę, aby ułatwić wejście do kabiny.MONTAŻ

Montaż kabiny jest również łatwy, tylko w odwrotnej kolejności: podnosimy kabinę, aż będzie można wjechać pod nią pick-upem. Następnie ponownie opuszczamy kabinę, demontujemy wsporniki i podłącz wtyczkę 12 V.
INTELIGENTNA KONSTRUKCJA

Każda kabina TISCHER jest zaprojektowana tak, aby  po demontażu kabiny otrzymać w pełni funkcjonalną skrzynię załadunkową pick-upa której można używać bez ograniczeń. Masz więc w pełni funkcjonalny samochód dostępny w miejscu docelowym na wakacje. To właśnie rozumiemy przez „inteligentna”Praktyczne wskazówki dotyczące demontażu kabin

Zdjęcia mówią więcej niż tysiąc słów, a film oddaje jeszcze więcej. Dlatego zamiast owijać się w bawełnę, po prostu pokażemy główne cechy idei mobilnych kabin. To całkiem proste – sam się przekonasz.

Facebook
YouTube
Instagram