O nas
Tischer Produkcja

Idea wykonania odgrywa dla nas dużą rolę. Chcemy „czuć” każdą kabinę, która opuszcza naszą siedzibę. Dlatego pracujemy głównie ręcznie z wielką dbałością o szczegóły. Dotyczy to zarówno konstrukcji kabin, jak i naszej produkcji mebli. Dzięki 50-letniemu doświadczeniu dysponujemy dużą wiedzą i potrafimy fachowo rozwiązywać także trudne zadania. Najnowocześniejsza technologia wspiera nas w produkcji kabin z najwyższą precyzją.

TISCHER PRODUKCJA
ZAMIŁOWANIE DO NASZYCH KABIN
Nowoczesna technologia i tradycyjne rzemiosło
KABINA

Od wstępnego projektu do gotowej kabiny TISCHER, bierzemy pod uwagę Państwa życzenia i potrzeby.

Dlatego nasi pracownicy produkują wysokiej jakości kabiny przy użyciu najnowszej technologii maszyn i wysokiej precyzji rzemieślniczej.

Kabiny wykonane są w konstrukcji sandwiczowej. W tym procesie blacha aluminiowa, sztywna pianka i wewnętrzny panel ze sklejki są sklejane pod ciśnieniem. Następnie precyzyjnie montuje się wyfrezowane na CNC elementy kabiny.

Taka konstrukcja ma kilka zalet: wysoka stabilność, niska waga i doskonałe właściwości izolacyjne.

Wysoka jakość i atrakcyjny wygląd
PRODUKCJA MEBLI

Tradycja i innowacja idą u nas w parze.

Produkujemy precyzyjnie dopasowane meble, które oznaczają zarówno funkcjonalność, jak i charakter wnętrza. Wszystko, co ważne, znajduje się na swoim miejscu. Jednocześnie chcemy oferować wolną przestrzeń, atrakcyjne powierzchnie i wygodne siedzenia.

Również specjalne życzenia nie stanowią dla nas problemu: dodatkowa przestrzeń do przechowywania, indywidualne wyposażenie wnętrza lub jeszcze większy komfort – nawet nietypowe pomysły realizujemy dokładnie według Państwa życzeń.

Facebook
YouTube
Instagram