13 300 zł brutto

B-Turtle - Przyczepka rowerowa z namiotem 2 osobowym

  • Idealny dla miłośników rowerów elektrycznych: przyczepka ze zintegrowanym, nadmuchiwanym namiotem kempingowym
  • Dzięki lekkiej aluminiowej konstrukcji waży zaledwie 29 kg
  • Platforma rozkładana Drop Stitch z miejscem dla 2 osób
  • Wbudowana sakwa transportowa o pojemności 120 litrów
  • Montaż i demontaż w kilka minut
  • Markiza przed wejściem
Szczegóły

B Turtle: Jazda na rowerze wraz z wygodą: rewolucyjna przyczepka do rowerów elektrycznych

Wielofunkcyjna przyczepka rowerowa z podwójnym miejscem do spania i funkcją biwakowania

B TURTLE to wielofunkcyjna przyczepka rowerowa, która po raz pierwszy płynnie łączy transport z biwakowaniem. W trybie kempingowym oferuje wygodne miejsce dla 2 osób dorosłych, w codziennym użytkowaniu może być używane jako przyczepka towarowa. Przyczepka jest połączona z rowerem elektrycznym za pomocą zaczepu Weber. Podczas jazdy w „trybie złożonym” zapakowany namiot znajduje się na przyczepie transportowej, która zapewnia wystarczająco dużo miejsca do przechowywania bagażu i innych przedmiotów transportowych.

Kompaktowy i lekki - zaledwie 29 kg B-Turtle jest znacznie lżejszy niż porównywalne rozwiązania

Dzięki swojej lekkiej aluminiowej konstrukcji B Turtle wraz z namiotem waży zaledwie 29 kg. Po demontażu konstrukcji namiotu duża przyczepka rowerowa o wymiarach 110 x 79 x 58 cm może być również używana w życiu codziennym jako przyczepa na zakupy lub do transportu ogólnego.

Niezależne i wygodne - camping i wycieczki rowerowe dla 2 osób

B Turtle oznacza zupełnie nową swobodę podróżowania z niezapomnianymi doświadczeniami bez uszczerbku dla wygody. Podróżowanie rowerem z przyczepką oznacza maksymalną niezależność: w trybie kempingowym namiot ze stabilną dużą powierzchnią do leżenia (210 x 130 cm) , oferuje miejsce dla 2 osób bez bezpośredniego kontaktu z ziemią. Podczas snu znajdujesz się 73 cm nad ziemią Markiza o tworzy dodatkową przestrzeń lub miejsce do spania dla podróżującego z tobą zwierzaka. 120-litrowa przyczepa transportowy w obszarze namiotu zapewnia wystarczającą przestrzeń do przechowywania bagażu i sprzętu kempingowego.

Oddychający i wytrzymały

Materiał namiotu składa się z wysokiej jakości oddychającego materiału z domieszką bawełny. Z tyłu namiotu znajduje się zamykane okno z folii okiennej, po bokach dwa zamykane otwory okienne z moskitierami do wentylacji.

Odporny na burzę i pogodę

B Turtle jest wodoodporny, odporny na wiatr oraz burzę. Mieszanka poliestru i bawełny zastosowana w namiocie zapobiega kondensacji wilgoci dzięki oddychalności, jest cicha i odporna na promieniowanie UV. Dodatkowa ochrona przed ciepłem i warunkami atmosferycznymi zapewniana jest dzięki załączonej osłonie zewnętrznej, którą można rozciągnąć na całej powierzchni namiotu za pomocą przyciemnionych folii okiennych. Konstrukcja rur w namiocie ma wymienny system „rury w rurze”.

Podróż bez emisji CO2

Dzięki B TURTLE tworzysz coś pozytywnego zarówno dla twojego zdrowia, jak i środowiska, przyczyniając się do podróżowania bez emisji CO2.

Więcej informacji
Dostępne kolory
Niebieski lub oliwkowy
Materiał
Tkanina namiotowa: Polycotton, Double Ripstop PES, Platforma: Drop Stitch, Alu, wężyk wew.: TPU, PES, Tropik PVC
Liczba osób
2
Typ pojazdu
Rower
Instrukcja wideo

FAQ — często zadawane pytania

Z jakich części składa się system B Turtle?

1x aluminiowa zawieszka na koło (długość: 110 cm, szerokość: 79 cm, wysokość: 58 cm)1x dyszel z zaczepem Webera.
1x sakwa transportowa w środkowej części przyczepy rowerowej o pojemności około 120 litrów (długość: 104 cm, szerokość: 45 cm, wysokość: 26 cm), której zawartość jest chroniona wodoodporną torbą z PVC i może być całkowicie zamknięta za pomocą zamka błyskawicznego.
1x namiot kempingowy w tym. platforma namiotu, która spoczywa na przyczepie rowerowej i jest z nią połączona paskami na rzepy (wielkość opakowania w trybie żółwia – długość: 105 cm, szerokość: 79 cm, wysokość: 15 cm).
2x aluminiowe podpory stabilizujące napompowaną leżącą platformę.

Jaka jest różnica między trybem żółwia a trybem kempingowym?

Tryb żółwia: B Turtle (złożony) jako przyczepa transportowa.
W trybie żółwia B Turtle działa jak zwykła przyczepa towarowa. Dzięki szerokości 79 cm B Turtle może być łatwo używany na ścieżkach rowerowych, a także na drodze. Namiot leży na górze, a platforma transportowa pod spodem zapewnia wystarczająco dużo miejsca na bagaż lub inne towary. W codziennym życiu B Turtle może być używany jako przyczepa transportowa na zakupy lub wycieczki ze zdjętym namiotem.
Tryb kempingowy: B-Turtle jako mikro-przyczepka kempingowa.
W trybie kempingowym B Turtle oferuje miejsce do spania dla dwóch osób oraz przedsionek z miejscem do siedzenia. Platforma do spania, która rozkłada się nad przyczepą, jest wykonana z wytrzymałego materiału Drop Stitch. Ma powierzchnię 130 cm x 210 cm i znajduje się 73 cm nad ziemią.

Jakie jest maksymalne obciążenie w trybie kempingowym?

W trybie kempingowym B Turtle ma ładowność do 200 kg.

Jakie jest maksymalne obciążenie, które można przewieźć w sakwie transportowej?

Sakwa transportowa można załadować do 80 kg.

Jakie jest ciśnienie powietrza, w nadmuchiwanym B Turtle?

Dla leżącej platformy zalecamy ciśnienie powietrza od 6 do 8 PSI. Jeśli naciśniesz mocno kciukiem na platformę, powinna ona ustępować tylko na kilka milimetrów.
System rur namiotu powinien być napompowany ciśnieniem 2–3 PSI. Ciśnienie powietrza można łatwo sprawdzić ręcznie: Jeśli rura wydaje się wybrzuszona i ciasna, możesz zatrzymać dopływ powietrza. Pompując usłyszysz wyraźny dźwięk. Jeśli wpompuje się za dużo powietrza do rurki, zawór bezpieczeństwa zostanie otwarty. 

Jakie są cechy markizy i czy ma ona podłogę w namiocie?

Markiza o wymiarach 110 cm x 130 cm x 200 cm jest na stałe połączona z namiotem sypialnym, jest całkowicie zamykana i ma w pełni rolowane drzwi oraz zamykane okno z moskitierą. Ma również podłogę namiotu o wysokości platformy 10 cm Markizę o wysokości stojącej można wykorzystać jako przedłużoną przestrzeń, jako pokój dla psów podróżujących, jako szatnię lub jako miejsce do przechowywania sprzętu kempingowego.

Czy dołączona pompka ręczna wystarcza do napompowania B Turtle?

Tak, B-Turtle można całkowicie napompować w ciągu kilku minut za pomocą dostarczonej przez nas pompki ręcznej o podwójnym skoku. Całe rozkładanie do trybu kempingowego zajmuje około 15 minut.

Jak właściwie powstała nazwa B TURTLE?

B w nazwie oznacza rower (ang. bike). Ciało żółwia było inspiracją do kształtu mikro-przyczepki.

Czy mogę przetransportować B Turtle w moim samochodzie?

Zasadniczo B-Turtle (przyczepa plus nadwozie namiotu) powinien zmieścić się w bagażnikach większych pojazdów. Alternatywnie konstrukcję namiotu można zdjąć, w celu ułatwienia transport. Chcielibyśmy jednak zaznaczyć, że możemy podać jedynie ogólne informacje, a więc nie dotyczy to konkretnych pojazdów. Podczas transportu B Turtle należy pamiętać o wskazanym rozmiarze opakowania bez dyszla.
Przyczepa BT z korpusem namiotu bez dyszla: długość: 110 cm, szerokość: 79 cm, wysokość: 68-73 cm (wysokość bez namiotu: 58 cm).
BT trailer with tent body without drawbar: length: 110 cm, width: 79 cm, height: 68-73 cm (height without tent: 58 cm).

Czy mogę ciągnąć B Turtle rowerem bez silnika elektrycznego?

Tak, oczywiście jest to również możliwe w przypadku zwykłych rowerów. Dla rowerzystów sportowych nie powinno to stanowić problemu. Ale przyjemność z jazdy zdecydowanie wzrasta dzięki zastosowaniu roweru elektrycznego.

Do pobrania
Facebook
YouTube
Instagram