TISCHER Sprzęt i technologia

SPRZĘT

W tym jest życie”: zgodnie z tym mottem, nasze kabiny oferują dobre wyposażenie prosto z fabryki. Powinieneś czuć się komfortowo i mieć wszystko, czego potrzebujesz do podróżowania. Zwracamy uwagę na rozsądne rozwiązania detali, produkujemy wysokiej jakości meble we własnej stolarni i polegamy na jakości liderów rynku, jeśli chodzi o technologię. Opcjonalne wyposażenie daje możliwość dalszego zwiększenia komfortu i dostosowania go do indywidualnych potrzeb. Poznaj nasze światy życia!

SPRZĘT

WNĘTRZE POKOJU

Mieszkanie, spanie, gotowanie, odpoczynek – a wszystko to w naszych rozkładanych kabinach. Optymalne wyposażenie, wygodne siedzenia i dużo miejsca do przechowywania zapewniają relaksującą podróż. Duże wymiary łóżek i opcjonalny wariant z łóżkiem wzdłużnym zapewniają spokojne noce.

SPRZĘT

GAZ, WODA, OGRZEWANIE

W trasie nie ma na stałe zainstalowanych rur gazowych i wodnych. Dlatego tym ważniejsze jest, aby kochający wolność kamper mógł polegać na podstawowych elementach, takich jak niezawodne ogrzewanie gazowe i wystarczająco duże zbiorniki świeżej wody. Nasze kabiny typu drop-off są wyposażone w wysokiej jakości sprzęt techniczny, na którym można polegać nawet w najdalszych zakątkach świata.

PolandEnglishSlovakiaEstonia
Facebook
YouTube
Instagram