TISCHER Pick-up

Najbardziej elastyczny sposób na wakacje w podróży

Pick-up to wynalazek amerykański. W USA ten typ pojazdu jest od lat 20. XX wieku używany do różnych celów. Pomysł wykorzystania pick-up jako podstawy do kabiny kamperowej narodził się również w USA. Z kolei nam, europejczykom można zawdzięczyć doskonałą jakość. Pragnienie nieograniczonej wolności, mobilności podczas podróży jest bardzo cenione w środowisku kempingowców. Jednak połączenie samochodu i przyczepy kempingowej jest raczej trudne do manewrowania, zwłaszcza w miastach lub regionach górskich, a wiele kamperów zawodzi tutaj ze względu na swoje rozmiary. Nie za duży do ruchu miejskiego, nie za mały do wygodnej podróży – pick-up z wygodną, demontowalną kabiną stanowi idealną podstawę elastycznego spędzenia wakacji. Największe zalety demontowalnych kabin TISCHER: Nie tylko są one szczególnie łatwe do nakładania i zdejmowania z pick up, ale także przestrzeń ładunkowa tegoż pic-up może być w pełni wykorzystana po zdjęciu kabiny.  Zdziwisz się, jak wiele możliwości oferuje demontowalna kabina TISCHER.

Najbardziej elastyczny sposób na wakacje w podróży

NASZE DWA WARIANTY

Wariant konstrukcyjny

TRAIL

… ma zoptymalizowaną aerodynamikę dzięki nowoczesnej, zaokrąglonej budowie kabiny. Zastosowane są tutaj dwie dwuścienne, piankowe elementy z GRP.

Wariant konstrukcyjny

BOX

…wygląda na większy dzięki kanciastej konstrukcji. Produkcja jest łatwiejsza, a przez to tańsza. Konstrukcja ścian płyt warstwowych jest identyczna jak w wersji TRAIL i odznacza się tak samą wysoką jakością.

Łatwe nakładanie i zdejmowanie kabiny z pick-up

PRAKTYCZNE WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE ZDEJMOWANIA KABINY Z PICK-UP

Zamontowanie kabiny na pick-up brzmi skomplikowanie? Absolutnie nie! Nasz film pokazuje, że przy odrobinie praktyki kabinę można założyć lub zdemontować w zaledwie 20 minut. Nie wymaga to prawie żadnego wysiłku fizycznego i jest w pełni bezpiecznie na każdym etapie. Ciesz się maksymalną swobodą: podczas wakacji pojazd może być używany jako normalny pick-up łącznie z wykorzystywaną powierzchnią ładunkową.

PolandEnglishSlovakiaEstonia
Facebook
YouTube
Instagram