TISCHER - indywidualne rozwiązania

Najbardziej elastyczny sposób na mobilne wakacje

Jeśli masz specjalne życzenia, skontaktuj się z nami! Niezależnie od tego, czy chodzi o rodzaj pojazdu, wyposażenie kabiny, lakier, rozmiar czy materiał – dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy spełniamy marzenia o Twoim pojeździe. 

Najbardziej elastyczny sposób na mobilne wakacje

Pojazdy i kabiny specjalne


Box 340S

Mają dużą rzeszę fanów i są uosobieniem niezawodności dla wielu – samochodów dostawczych VW. Wraz z TRAIL/BOX 340S oferujemy stałe nadwozie dla T5, Przestronna kabina zapewnia dużo miejsca i wygodne użytkowanie.


Box 260S

BOX 260S jest również dostępny w naszym „normalnym” programie kabin, ale tutaj jest to produkt wykonany na zamówienie. Ze względu na Nissana Navarę istnieje wersja z platformą w której boczne ściany są składane. W przeciwieństwie do naszych zwykłych nadbudów kabin, tutaj całkowicie demontujemy ściany boczne. Oznacza to, że kabina leży całkowicie płasko w przestrzeni ładunkowej. Wewnątrz kabiny zapewnia to więcej przestrzeni ładunkowej i przestrzeni do przechowywania wszelkiego rodzaju przydatnych drobiazgów.


Trail-Liner

Nie lubisz przyczep kempingowych, ale kamper jest dla Ciebie za drogi? Dzięki sile uciągu Twojego pick-upa masz alternatywę: nasz TRAIL-Liner. Te naczepy w stylu kamperów zdobywają coraz większą część na rynku, odkąd zaczęły stawać się coraz lżejsze. Oznacza to, że mogą być ciągnięte przez wiele typowych pojazdów. Jak dom na kołach – do specjalnych wymagań.

Facebook
YouTube
Instagram